JUŻ 27 MAJA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ PO RAZ PIERWSZY W POLSCE TARGI MAŁYCH DOMÓW

W dniach od 27 do 29 maja w Warszawie, na błoniach PGE Stadionu Narodowego będzie można uczestniczyć  w niecodziennym wydarzeniu. Ponad 20 wystawców z całej Polski  zaprezentuje kilkanaście domków pokazowych, zaproponuje kilkadziesiąt różnych projektów domów zarówno całorocznych jak i letniskowych. Ekspozycję będzie można zwiedzać  od piątku do soboty, w godzinach od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 17:00. Wejście na wydarzenie otwarte będzie od strony Alei Zielenieckiej lub od ronda Waszyngtona na wprost bramy nr.1.

 „Chcieliśmy wyjść naprzeciw obecnej sytuacji na rynku nieruchomości i pokazać alternatywne rozwiązania jeśli chodzi o swój własny dom mówi Filip Kołodziej” – organizator targów. „W tej chwili kiedy zmagamy się z szalejącą inflacją, a ceny mieszkań w miastach szybują w górę, warto rozważyć postawienie małego domu. Dostępnych jest wiele technologii w których budowane są małe domy. Wśród nich są domy drewniane, mobilne, modułowe, domy na wodzie, szkieletowe, tiny house, z kontenerów, kopułowe, łukowe, czy budowane metodą tradycyjną. Jest w czym wybierać.

Dodatkowo sytuacja z pandemią uruchomiła w ludziach chęć posiadania swojego kawałka ziemi, działki, na którą można wyjść i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Okazuje się, że mały dom i „kawałek” ogrodu to dziś bardzo pożądany kierunek, dający z jednej strony poczucie bezpieczeństwa z drugiej poczucie wolności.

Część z małych domów ( mobilne, tiny house) daje ponadto możliwość zmiany lokalizacji miejsca zamieszkania – dziś Polska „jutro” np. Włochy, czt Grecja!.

Małe domy to oprócz niższej ceny o czym było już wyżej, to także szybszy czas budowy i niższe koszty utrzymania.” – dodaje organizator.

Targi są również okazją do wymiany doświadczeń oraz do dyskusji związanej z alternatywnymi miejscami zamieszkania, odpoczynku czy pracy zdalnej. Wszyscy wystawcy będą do dyspozycji zwiedzających. Ze względu na koszty, poniesione przez organizatora wejście na targi jest płatne. Koszt pojedynczego biletu wstępu to 20 pln od osoby.

Facebook