FIRMA GOLBALUX ZAPREZENTUJE SIĘ PODCZAS TARGÓW MAŁYCH DOMÓW.

Firma Fabryka Domów Energooszczędnych Golbalux podczas pierwszych w Polsce targów małych domów zaprezentuje różne projekty domów na zgłoszenie. Koniecznie zobaczcie galerię…
 
„FABRYKA ENERGOOSZCZĘDNYCH DOMÓW „GOLBALUX” w Wiązownicy założona w 1994 roku. To duże, rodzinne i nowoczesne przedsiębiorstwo o innowacyjnych technologiach prefabrykacji i kompleksowej technologii budowy. Firma posiada dwa zakłady z w pełni wyposażonymi liniami produkcyjnymi o ponad 19 000 m2 powierzchni użytkowej, własne zaplecze logistyczne, projektowe i montażowe. W procesie produkcji wykorzystujemy m.in. profesjonalne oprogramowanie projektów Dietrich’s, Pamir –system Mitek, centra precyzyjnej obróbki ciesielskiej CNC Hundegger oraz zautomatyzowany system suszarni komorowych do obróbki termicznej drewna. Oferujemy sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania dla współczesnego budownictwa indywidualnego oraz biznesu.
Rozwój energooszczędnego i ekologicznego budownictwa z drewna określa misję firmy. Jej celem jest dostarczać klientom ekonomiczne w budowie i energooszczędne w użytkowaniu budynki projektowane z myślą o wysokim komforcie funkcjonalnym. Jako firma rodzinna utożsamiamy się z tradycjami i wartościami przekazywanymi kolejnym pokoleniom budując nasze relacje biznesowe na zaufaniu, odpowiedzialności i zaangażowaniu w to co robimy.
Oferta: gotowe domy prefabrykowane i budynki użytkowe, domy modułowe i mobilne, wiązary dachowe, półfabrykaty i wyroby z drewna.
Firma dba o ekologiczne technologie produkcji z wykorzystywaniem naturalnych surowców, odpowiedzialną politykę zarządzania odpadami oraz nisko emisyjne rozwiązania. Fabryka posiada liczne certyfikaty i patenty.
Posiadamy nowa markę „NATURE HOUSE” należąca w pełni do firmy Golbalux.
Na rynku jesteśmy z naszymi klientami już ponad 27 lat.”
Facebook