IV EDYCJĘ TARGÓW MAŁYCH DOMÓW 6-8.10.2023r.

IV edycja targów TWÓJ MAŁY DOM odbędzie się w dniach 6-8 października na błoniach PGE NARODOWEGO w Warszawie.

Jesienna edycja będzie idealnym momentem, żeby zobaczyć domy na żywo i złożyć zamówienia u producentów na rok 2024.
II edycja, która odbyła się w październiku 2022 roku cieszyła się dużym powodzeniem wśród wystawców i odwiedzających. Dobra wiadomość jest taka, że IV zapowiada się jeszcze lepiej 🙂

Targi Twój Mały Dom

JUŻ RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

Tradycyjnie udostępniliśmy możliwość kupienia biletów przez Internet. Bilety można kupić TUTAJ

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Tematem małych domów Polacy interesują się już jakiś czas, ale obecnie widać znaczący wzrost zainteresowania. Stawiamy je na działkach rekreacyjnych, ale także jako domy całoroczne. Mały dom to często rozwiązanie tańsze od mieszkania lub dużego domu. Mały dom też może być luksusowy. To od inwestora zależy, czy będzie to wersja ekonomiczna, czy „na bogato”. Dodatkowo mały dom to dużo szybszy czas budowy, a mniejszy metraż to niższe koszty utrzymania i dużo mniej sprzątania. Zaoszczędzony czas lepiej spędzić w swoim ogrodzie.

Małe mobilne domy dają nam jeszcze jedno – wolność. Dziś mieszkamy pod Warszawą, jutro „przenosimy” dom na południe Włoch.

Biznes też lubi małe domy. Coraz częściej pojawiają się na kempingach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Powstaje coraz więcej nowych miejsc wypoczynkowych, które w swojej ofercie mają tylko noclegi w małych domach.

W trakcie targów będzie można zobaczyć na żywo domy pokazowe i porozmawiać z ekspertami na temat technologii w jakiej zostały zbudowane. To idealna okazja do tego, żeby wybrać dla siebie idealny mały dom.

Małe domy to szeroki wybór:

  • – domy typu Tiny House.
  • – domy mobilne.
  • – domy modułowe.
  • – domy z kontenerów.
  • – domy szkieletowe.
  • – domy na wodzie.

Do zobaczenia na IV edycji targów Twój Mały Dom w Warszawie.

Facebook