GRENTON SMART HOME – INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA DO TWOJEGO MAŁEGO DOMU.

System Smart Home Grenton

Grenton jest polskim producentem systemu inteligentnego domu. System Smart Home Grenton jest systemem hybrydowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika. Posiada najlepsze cechy systemów rozproszonych z wyjątkowo łatwym sposobem konfiguracji. W ofercie Grenton można znaleźć trzy główne rodzaje modułów: przewodowe moduły na szynę DIN, przewodowe moduły podtynkowe oraz bezprzewodowe moduły komunikujące się w standardzie Z-Wave oraz Wifi.  Urządzenia Grenton pozwalają zrealizować dowolny projekt – scentralizowany, rozproszony oraz mieszany.

Design i doświadczenie

Grenton dba o doświadczenia i satysfakcję użytkowników końcowych. Inteligentne panele, przełączniki i aplikacja mobilna są projektowane z innowacyjnym podejściem, dostosowanym do potrzeb Klientów. Firma oferuje kompleksowe portfolio paneli dotykowych Grenton, które skonfigurowane są indywidualnie dla każdego domu i pomieszczenia. Ich nowoczesny wygląd doskonale komponuje się w każdym wnętrzu, odpowiadając jednocześnie obecnie panującym trendom w designie. Właściciele domów mogą zarządzać systemem Grenton za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne – myGrenton, aktualizowanej regularnie na platformy iOS i Android.

Misja

Misją firmy jest popularyzacja i dostarczanie innowacyjnych technologii smart home w sposób gwarantujący wsparcie dystrybucji systemu oraz stałą dbałość o satysfakcję użytkowników końcowych.

Grenton sprzedaje produkty za pośrednictwem dystrybutorów, dealerów i instalatorów w 30 krajach na całym świecie. Wiodącym rynkiem jest Polska, ale firma rozwija strukturę dystrybucji w Niemczech, Szwecji, Włoszech, Węgrzech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Bałkanach, Cyprze, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rozwiązania Grenton można zobaczyć i poznać  w kilkunastu salonach pokazowych, zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Każdy zainteresowany może na miejscu zasięgnąć profesjonalnej porady, poznać możliwości systemu i obejrzeć produkty na żywo.

Grenton Sp. z o.o.
Na Wierzchowinach 3
30-222 Kraków

Tel.: +48 12 2002 998
e-mail: grenton@grenton.com

Do zobaczenia 27-29.05.2022 na błoniach PGE NARODOWEGO

Facebook