FIRMA WOODPOL WYSTAWCĄ I PARTNEREM TARGÓW TWÓJ MAŁY DOM.

„Na naszych targach pojawi się firma Wood Pol, domkiletniskowe.org – lider w branży konstrukcji drewnianych. Firma zaprezentuje na żywo swój bestseller, jedyny w swoim rodzaju, klasyczny drewniany domek letniskowy Weekend. Przyjdź, zobacz, porozmawiaj i wygraj rabat!

Firma istnieje od 2006 roku i od tego czasu jej pracownicy mają za sobą ponad 8000 zmontowanych konstrukcji drewnianych. Do każdego domku oferowany jest szeroki wachlarz usług dodatkowych, a w stałej ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli domków drewnianych o różnej wielkości.

Po szczegóły zapraszamy na stronę domkiletniskowe.org.

Realizacje firmy Wood Pol Michał Chrzan można spotkać zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, przestrzeniach prywatnych i publicznych w europie zachodniej, środkowej oraz w Skandynawii. Dzięki dwudziestu trzem stale pracującym ekipom montażowym oraz rozwiniętej logistyce firma jest w stanie zapewnić szereg usług zarówno dla odbiorcy detalicznego jak i biznesowego. Od 2020 roku firma działa również jako hurtownia materiałów drewnianych, gdzie są oferowane podbitki, deski tarasowe, elewacyjne, podrynnowe, kantówki, łaty, krokwie, drewno konstrukcyjne c24, drewno klejone KVH, drewno klejone BSH, gonty Technonicol, farby REMMERS, impregnaty oraz wiele innych.”

więcej na domkiletniskowe.org

ALICJA
ANIA
JAN II
JAN III + ZADASZENIE
JAN III
KAROLINA II
WEEKEND I
WEEKEND III
WEEKEND IV
Facebook