FIRMA VELL – PRODUCENT PŁYT WIELKOFORMATOWYCH Z PCV WEŹMIE UDZIAŁ W TARGACH TWÓJ MAŁY DOM

VELL – Płyty wielkoformatowe zaprasza na swoje stoisko podczas pierwszych w Polsce targów dedykowanych małym domom TWÓJ MAŁY DOM 27-29.05.2022 BŁONIA PGE NARODOWEGO.
 
VELL jest producentem płyt wielkoformatowych PVC.
 
„Płyty przeznaczone są do okładzin ściennych i wykończenia sufitów, do stosowania wewnątrz domków letniskowych, domów modułowych, przyczep mieszalnych, obiektów socjalnych na polach namiotowych i kempingowych, idealne sprawdzą się przy wykańczaniu i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych a także przestrzeni użyteczności publicznej.
Montaż płyt jest szybki i prosty, można zastosować ją na istniejących powierzchniach. Łatwy montaż i duży format pozwalają na bardzo szybką aranżację wnętrza.
Największymi zaletami produktu jest: duży format, lekkość, łatwość montażu, bezfugowe łączenie oraz wodoszczelność systemu. Płyty są wodoodporne łączone systemem PIÓRO & WPUST, co daje efekt micro fugi i wodoszczelne wykończenie. Płyty występują w dwóch rodzajach: połysk i mat. w ofercie 20 wzorów w standardowym rozmiarze: wysokość: 260 cm, szerokość 100 cm, grubość 1 cm.”
 
Do zobaczenia.
Facebook